SFM Organizasyon!

SFM Organizasyon, 1989 senesinden bugüne kadar geçen 25 yıllık süre zarfında sektöründe kalitenin hizmetin, ayrıcalıklı seçeneklerini sunan bir marka haline gelmiş olup ISO-9001 kalite belgesi ile hizmet vermektedir. Organizasyon sektöründe hızla ilerleyen teknolojiyi takip ederek son sistem cihazlarla, teknik eleman ve altyapısı ile her yıl yeni oluşumlar içine girmiştir. SFM Organizasyon birden fazla dalda faaliyet göstererek sektörün temel öncüsü olmayı hedeflemiştir. Bununla beraber; Tanıtım faaliyetlerine yönelik olarak anfi ve araçüstü ses yayın sistemlerinin geliştirilmesi, imalatı, bakım ve onarımları tarafımızdan başarıyla gerçekleştirilmekte ve yerli üretime verdiği önem ile milli ekonomiye değer verdiğini göstermektedir.

SFM Organizasyon, kendi değer ve yargılarına, iş ahlakına bağlı kalarak işine ve müşterisine duyduğu saygı çerçevesinde görevlerini zamanında yerine getirmiş ve karşılığında ülke çapında itibar gören bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. “Başarının ayrıntıda gizli olduğu” ilkesine dayanarak yoluna devam eden SFM Organizasyon, katıldığı her organizasyonu unutulmaz anılara dönüştürür.

Daha önce de yaptık

SFM Organizasyon olarak 25 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerden küçük bir liste oluşturmaya çalıştık.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

SFM Organizasyon, Ses ve ışık sistemleri kurulumu, organizasyonu ve tanıtım hizmetleri dallarında hizmet vermektedir. Sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilecek hizmet envanteri için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz.

Bize ulaşmak için...

Harita ve diğer iletişim bilgilerimize ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.